Москаленко Юрій Михайлович (2005-2012)

Москаленко Юрій Михайлович – директор Івано-Франківського коледжу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, кандидат філософських наук доцент кафедри філософії та соціології філософського факультету, заступник головного редактора журналу “Гірська школа Українських Карпат”.

Народився Юрій Михайлович 22 грудня 1950 року. Закінчив історичний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту імені Василя Стефаника (1972 р.), спеціальність “Історія”. Навчався в аспірантурі в Київському інституті політології та соціології управління. Тема кандидатської дисертації: “Зростання гуманістичного потенціалу суспільства як фактор прискорення” (1991 р.).

Читає курси: “Вступ до спеціальності”, “Історія філософії”.

Сфера наукових зацікавлень: філософія освіти, філософія екзистенціалізму, проблеми гуманізму.