Французький режисер Жуль Одрі у гостях у студентів Інституту мистецтв

Французький режисер Жуль Одрі разом з творчою групою акторів Київського академічного театру «Золоті ворота» завітали днями до студентів кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового Інституту мистецтв. Напередодні зустрічі студенти побували на виставі київських митців в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Вистава «Сьогодні вечері не буде» за п’єсою іспанського драматурга Антоніо Аламо «Хворі» створена переможцем міжнародного конкурсу-лабораторії «Small Theatre Produstions» за підтримки Французького Інституту в Україні.

Під час зустрічі Жуль Одрі розповів про актуальність драматичного твору, особливості роботи з українськими акторами. Київські актори театру Дмитро Олійник, Андрій Поліщук, Віталій Ажнов, Володимир Ковбель, Анна Глухенька в свою чергу поділилися враженнями від роботи з французьким режисером та відповіли на запитання студентів. Власним досвідом роботи зі студентами поділився директор-художній керівник Київського академічного театру, заслужений артист України Стас Жирков.

Зазначимо, що зустріч відбулася в рамках фестивалю «Французька весна» на Прикарпатті.