Студентки Педагогічного факультету стали переможцями II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки»

26 – 27 квітня на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувся ІІ-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки». Його проводили у два етапи: перший – рецензування робіт; другий – проведення підсумкової науково-практичної конференції. Прикарпатський національний університет на конкурсі представляли студентки 4-го курсу Педагогічного факультету Тетяна Данилюк та Наталія Шевчук. Вони виступили з науковою роботою «Літературне краєзнавство Прикарпаття як чинник розвитку читацьких інтересів майбутніх магістрів». Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету Галина Білавич.

За результатами першого етапу наші студентки очолили рейтинговий список авторів наукових робіт, здобувши 193-и бали із 200 можливих.  До участі в другому етапі – конференції – було запрошено 14 учасників з різних закладів вищої освіти України.  За результатами цього етапу студентки Педагогічного факультету Тетяна Данилюк та Наталя Шевчук стали переможцями і нагороджені Дипломом І-го ступеня.