Магістрант університету Назарій Дюк-призер II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”

26-27 квітня на базі Сумського державного університету відбувся II-ий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”. Прикарпатський національний університет на конкурсі представляв магістрант I-го року навчання факультету фізичного виховання і спорту Назарій Дюк. Він виступив з презентацією дослідження на тему “Корекція рухової активності пацієнтів із перенесеним інфарктом міокарда на поліклінічному етапі реабілітації”. Науковий керівник – доцент кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Едуард Лапковський.

За результатами конкурсу наукова робота Назарія Дюка була визнана однією із кращих. Магістранта нашого університету нагородили Дипломом II ступеня.