Студенти-біохіміки стали призерами II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології

Нещодавно на базі Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка відбувся II-ий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології. Загалом, на конкурс було подано 71 наукову роботу з 40 закладів вищої освіти України. За результатами рецензування робіт для участі у ІІ турі конкурсу галузевою комісією було підібрано 20 наукових робіт. Серед них робота студентів кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук нашого університету Наталії Бутенко та Олега Дем’янчука.

Майбутні біохіміки представили на науково-практичній конференції доповідь на тему «Захисна дія альфа-кетоглутарату проти токсичності алюмінію у плодової мушки Drosophila melanogaster». За результатами другого етапу всеукраїнського конкурсу наші студенти – Наталія Бутенко та Олег Дем’янчук – стали призерами та нагороджені Дипломом ІІ ступеня. Також журі конкурсу відзначило Подякою наукового керівника, доцента кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Марію Байляк.