Студентка факультету філології Наталія Дідух стала переможцем всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Нещодавно відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Українська мова, література (з методикою їх викладання)». Захід проходив в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Конкурс відбувався у 2 етапи: перший – рецензування робіт; другий – проведення підсумкової науково-практичної конференції. Прикарпатський національний університет на конкурсі студентських наукових робіт представляла Наталія Дідух – студентка  IV курсу Факультету філології (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури Наталія Мафтин).

Наша студентка-філолог представила тему “Святий Грааль як аксіологічна парадигма життя та творчості В. Стуса”. За підсумками двох етапів, Наталія Дідух здобула перемогу та нагороджена Дипломом I ступеня.