Збірна жіноча команда з баскетболу-срібний призер дивізіону “Захід” Студентської ліги України

Фінал дивізіону “Захід” Студентської ліги України з баскетболу серед жіночих команд відбувся нещодавно в м.Львів.  Учасниками змагань стали команди Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Львівського державного університету фізичної культури та Тернопільського національного економічного університету.

У перший ігровий день баскетболістки нашого університету обіграли суперниць з Чернівців з рахунком 47:45. Далі в грі за перше-друге місце збірній Прикарпатського університету протистояли господарки змагань – команда ЛДУФК. В результаті гри наша команда поступилася львівським баскетболісткам і посіла 2-е місце. У матчі між студентськими командами ЧНУ ім.Ю.Федьковича та ТНЕУ перемогу здобули тернополяни.

За результатами усіх матчів турнірну таблицю дивізіону “Захід” Студентської баскетбольної ліги України очолила команда Львівського державного університету фізичної культури. Срібними призерами стали баскетболістки  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Третю сходинку посіла команда Тернопільського національного економічного університету. Замкнула турнірну таблицю команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Окрім цього, учасниці команди Прикарпатського національного університету були відзначені кращими гравцями: Анастасія Сидорак – “кращий захисник” та Катерина Вашкевич – “кращий снайпер”.

Зазначимо, що збірна студентська жіноча команда з баскетболу Прикарпатського національного університету виступила у такому складі: Вашкевич Катерина, Томин Аліна, Федик Анастасія, Сидорак Анастасія, Завидна Дар’я, Дутка Соломія, Синицька Олена, Семків Людмила. Тренер – Сергій Вашкевич (кафедра фізичного виховання).