Студенти відзначили День вишиванки флешмобом

Студенти Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету вже п`ятий рік поспіль відзначають свято – День вишиванки – флешмобом. Цьогоріч учасниками традиційного дійства «Вишиванка цвіте над Україною» стало 250 студентів спеціальностей “Початкова освіта” та “Дошкільна освіта”. Танцювальний флешмоб  відбувся в центрі Івано-Франківська на площі біля пам’ятника Івану Франку. Підтримати ініціативу студентів прийшли викладачі, працівники, всі студенти коледжу, а також мешканці Івано-Франківська та гості міста. Вони гучними оплесками супроводжували виступ учасників флешмобу.

«День вишиванки – це свято для кожної української родини. Воно  покликане берегти споконвічні традиції нашого народу, традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Залучаючи студентів до таких дійств, свят та рідних культурних заходів ми вчимо нашу молодь шанувати, берегти та цінувати своє – українське», –  зазначила організатор та режисер  флешмобу, культорганізатор Івано-Франківського коледжу Роксолана Павелко.