Студентка Катерина Красна – переможець всеукраїнської олімпіади з дошкільної освіти

Днями в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди відбувся ІІ-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дошкільної освіти. В олімпіаді взяло участь 60 студентів з різних університетів України. Програма проведення олімпіади передбачала II тури: перший – виконання письмових завдань, другий – аналітико-проектувальні завдання з методик дошкільної освіти та моделювання фрагменту форми роботи з дітьми дошкільного віку з наступною їх презентацією. Прикарпатський національний університет на конкурсі представляла студентка спеціальності “Дошкільна освіта” Педагогічного факультету Катерина Красна. Майбутня педагог представила на розгляд журі презентацію заняття для дітей дошкільного віку “Рідний край – частина Батьківщини”.

За загальними підсумками балів студентка спеціальності  «дошкільна освіта» Педагогічного факультету нашого університету Катерина Красна стала переможцем ІІ-ого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та нагороджена Грамотою за I місце. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Надія Лазарович.