6 червня – День журналіста

День журналіста-щорічне професійне свято працівників засобів масової інформації в Україні. Свято встановлено 25 травня 1994 року Указом Президента України на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. За дату святкування визначено 6 червня – день прийняття 6 червня 1992 року Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.

Журналісти – майстри слова, які певною мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію. З нагоди свята вітаємо всіх хто працює в царині журналістики.  Викладачам та студентам-журналістам нашого університету бажаємо професійного зростання, бути успішними і завжди особливими. Щастя,миру, добра Вам і Вашим родинам, творчого натхнення та нових здобутків на ниві журналістики!