В університеті відбувся XXIV Конгрес Федерації волейболу України

6 червня в університеті відбувся XXIV Конгрес Федерації волейболу України під головуванням президента Федерації волейболу України Михайла Мельника. У його роботі взяли участь Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, віце-президент Федерації волейболу України, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда, тренери, викладачі дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, представники спортивних комітетів, члени виконкому ФВУ.

У рамках програми заходу відбувся круглий стіл з питань подальшого розвитку дитячо-юнацького спорту в Україні,зокрема, волейболу, та спортивної інфраструктури в регіонах. “Оздоровче фізичне виховання, масовий спорт та спорт високих досягнень – це той тандем, який виховає здорову націю”, – наголосили учасники круглого столу.

Віце-президент Федерації волейболу України, ректор університету Ігор Цепенда під час зустрічі зазначив, що Прикарпатський національний університет у своїй діяльності докладає значні зусилля для підтримки дитячо-юнацького спорту. “Ми завжди надаємо можливість на базі нашої спортивної інфраструктури проводити змагання, тренування з різних видів спорту. Підтримуємо спорт і спортсменів. Як професіоналів так і любителів”, – сказав ректор.