“Університет обдарованої дитини” другий рік поспіль відкрив двері для школярів

Навчально-методичний центр «Університет обдарованої дитини», що діє при Науковому парку нашого університету, вже другий рік поспіль гостинно відкрив двері для школярів. Найактивнішими його учасниками стали учні івано-франківської школи №11, Католицької школи Святого Василія Великого, гімназії №2, НВК «Школа-гімназія №3». Цьогоріч організатори запропонували своїм вихованцям проект «Цікаві канікули – 2018».

Як зазначила зазначила керівник НМЦ «Університет обдарованої дитини», професор кафедри педагогіки початкової освіти Галина Білавич, особливість проекту полягає в тому, що з молодшими школярами та підлітками працюють обдаровані студенти під керівництвом наставника-викладача.

У рамках програми проекту “Цікаві канікули-2018” студенти факультету іноземних мов проводять для школярів заняття в літній мовній школі. Студенти педагогічного факультету влаштовують майстер-класи «Танцювальний інтенсив», «Сам собі лікар», квест «Мовний чистун», проводять цікаві спортивні розваги та ігри на свіжому повітрі. Цікавими та пізнавальними для школярів є і заняття з робототехніки. Діють Школа вокалу (керівник – доцент Марія Клепар), Клуб винахідників (керівник – завідувач Навчально-технічного центру кафедри фізики і хімії твердого тіла фізико-технічного факультету Роман Ткачук), Школа настільного тенісу (керівник – майстер спорту Галина Єненко), Школа танцю (керівник – Вікторія Римик), ІТ-школа (керівники – Олеся Власій, Юлія Бережна), Школа робототехніки (керівник – Владислав Тимощук), Школа мовних екологів (керівники- Галина Білавич, Діана Гринишин, Юля Білик, Наталя Шевчук), майстер-клас «Цікава математика та логіка» (керівник – доцент Олег Довгий), майстер-клас «Умілі ручки» (керівники – доцент Оксана Цюняк, Оксана Шкунда, Софія Рутковська, Ірина Цюник), майстер-клас «Футбол для початківців» (керівник – Олександр Глушко) та низка інших.

Ці та інші заходи, зазначають організатори, спрямовані на професійну орієнтацію школярів. Діяльність «Університету обдарованої дитини» триватиме до 21 червня.

Більш детальніше про проект “Цікаві канікули-2018” за посиланням – https://kidsuniver.blogspot.com/