Соціальна діяльність

Забезпечення соціального напряму діяльності університету:

  • Відділ виховної та психолого-педагогічної роботи

  • Спорткомплекс «Наука»

  • Campus

  • Студентський центр культури та дозвілля

  • Комплекс громадського харчування

 

Стипендіальне забезпечення 

Студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника можуть отримувати різні види стипендій:

Нормативні документи згідно яких відбувається призначення академічних та соціальних стипендій

За детальнішою інформацією щодо стипендіального забезпечення  потрібно звертатись:

  • у деканати структурних підрозділів;
  • до контактної особи: Паска Тарас: taraspaska5@gmail.com

 

Соціальні проекти університету: 

 Освітньо-благодійний проект «ЯНГОЛИ ПОРУЧ»

 Координатор – доцент Ореста Возняк.

 Майбутні психологи, філософи, соціологи із справді великим і добрим серцем, які є волонтерами цих проектів, неодноразово організовували благодійні ярмарки по збору коштів для важкохворих діток, проводять цікаві заняття для дітей з особливими потребами у реабілітаційних центрах, дарують радість і власноруч зроблені подарунки маленьким пацієнтам Обласної дитячої клінічної лікарні.

 

Проект «ЛІКАР СВЯТО»

Координатор – доцент Мирослава Кулеша-Любінець

«Лікар Свято» – молодіжний волонтерський проект, метою якого є психологічний супровід дітей та підлітків у стаціонарних відділеннях дитячих лікувально-профілактичних закладів засобами сміху, ігротерапії, арт-терапії. Проект «Лікар Свято» діє з лютого 2015 р. 

Основні завдання проекту “Лікар Свято”:

– ігротерапія, сміхотерапія та терапія казкою дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні;
– психологічна підтримка важкохворих дітей;.
– психологічна просвіта дітей та молоді з питань збереження психічного здоров’я та стану психологічного благополуччя;
– навчання волонтерів психотехнікам ефективної взаємодії та підтримки пацієнтів дитячих лікувальних закладів.

У веселих костюмах казкових та мультиплікаційних героїв волонтери відвідують дітей у відділеннях лікарні, проводять з ними різноманітні розважальні заходи. Такі заходи відбуваються щотижня в післяобідній час, коли вже відбулися всі медичні процедури. Ігри підбираються залежно від віку та відділення, де лікуються діти. На прощання Лікарі Свято завжди дарують дітям невеличкі подарунки, зроблені власноруч, а також кульки, клоунські носики та ін. За відвідування необхідно близько 50-60-ти подарунків, оскільки волонтери ходять у різні відділення. Також для старших дітей проводяться бесіди на тему збереження психічного і соматичного здоров’я.

 

Проект «ШКОЛА УПРАВЛІНЦІВ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ»

Координатор – доцент П’ятничук Ірина Дмитрівна

Проект «Управлінці нової генерації» – це інноваційна освітня платформа, яка дає змогу продуктивно розвинути управлінські та економічні здібності молоді. Проект реалізується кафедрою управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Учасниками проекту можуть бути учні старших класів (10-11), які цікавляться новими можливостями спробувати себе у ролі управлінців нової генерації.

Мета проекту «Нова генерація управлінців» – сприяння розвитку економічного та управлінського мислення у молодих людей, а також розвиток креативності, інноваційності та підприємницького духу. Проект передбачає організацію і проведення серії навчальних тренінгів, майстер-класів, воркшопів, комунікації з управлінцями органів місцевого самоврядування та успішними менеджерами підприємств та організацій нашого регіону.