Різдвяний настрій від “Медіа-ноти”

Днями на кафедру журналістики Факультету філології завітав хор обласної організації Національної спілки журналістів України «Медіа-нота». Учасники хору, серед яких також викладачі та студенти кафедри журналістики, заколядували та повіншували колег, додаючи усім передріздвяного настрою.

Охочих послухати привітання було багато, а за гучну коляду учасники хору отримали щедру винагороду.

Учасники хору “Медіа-нота” також привітали найщирішими побажаннями з Днем Ангела завідувача кафедри журналістики Ганну Марчук. Своєю чергою Ганна Іванівна та декан Факультету філології Роман Голод від імені колективу подякували за привітання, заколядували разом із хористами та побажали журналістській спільності Прикарпаття творчих успіхів, добра, миру та добробуту в родинах.