Розширюється співпраця з університетами Литви

Університет активно працює в напрямку розширення міжнародних зв`язків з вищими навчальними закладами різних країн. Ректор університету Ігор Цепенда на запрошення Почесного Консула Литовської Республіки в Ужгороді та Закарпатській області Віктора Гарапко взяв участь у зустрічах з представниками литовських університетських кіл у Вільнюсі. Під час робочої поїздки ректор зустрівся 2 березня з керівництвом Університету Миколаса Ромеріса, засновником якого Сейм Литовської Республіки (на знімку).

В ході розмови обговорили питання підписання угоди про співпрацю. Також йшлося і про  опрацювання програм подвійних дипломів. Особливу увагу приділили реалізації спільних грантів в рамках програми Еразмус+ та інших програм Європейського Союзу. Колеги  Університету Миколаса Ромеріса також запропонували для викладачів Прикарпатського національного університету використати можливості публікацій Web of Science та Scopus.