Студент університету Микола Ровенко-володар I премії міжнародного конкурсу «Premier»

1-4 березня в Києві проходив VIII Міжнародний конкурс хореографічного та вокального мистецтва «Premier». У ньому брали участь понад 200 солістів, 28 вокальних ансамблів, 8 хорів, 27 хореографічних колективів з України, Білорусі, Вірменії, Китаю, Польщі. Учасником мистецького конкурсу став також студент ІІІ курсу Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету Микола Ровенко (клас народного артиста України, професора Володимира Піруса).

У програмі “PREMIER” відбулися виступи в 3-ьох номінаціях – “Хореографія”, “Вокал” та “Естрадний вокал”. У кожному з них своя колегія журі. Учасники розподілялися за віковими категоріями: А – до 9 років; В – 10-13; С – 14-17; D – 18-25 (хореографія), Е – 18 – 36 (вокал). Головною метою конкурсу, за словами організаторів, є виявлення та підтримка молодих виконавців, збереження національної спадщини і традицій пісенного та хореографічного мистецтва, сприяння розширенню культурного співробітництва між Україною та іншими країнами світу.

За рішенням журі міжнародного конкурсу студент університету Микола Ровенко став володарем Першої премії в номінації «Естрадний вокал». Очолював журі конкурсу в номінації “Естрадний вокал” відомий телепродюсер і телеведучий, член журі проектів «Х-фактор» та «Україна має талант» Ігор Кондратюк.