Викладачі університету Вікторія Плахта і Наталія Димніч стали переможцями Митрополичої премії серед журналістів

Старший викладач кафедри журналістики, заслужений журналіст України Вікторія Плахта та доцент кафедри журналістики Наталія Димніч стали переможцями Митрополичої премії серед журналістів в номінації “Світські ЗМІ” за літературно-документальне видання «Незламний воїн Христовий». Ця співавторська робота про життя та служіння єпископа Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ Павла Василика. Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин 14 березня під час урочистого відкриття IV медіа-форуму “Церква і Журналістика” привітав переможців, вручив їм дипломи та грошову премію.

Лауреатом Митрополичої премії стала також Маріанна Стринаглюк в номінації “Церковні ЗМІ” за цикл радіопередач про Церкву. Загалом на творчий конкурс надійшло 13 журналістських робіт авторів з Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Нагадаємо, з ініціативи Владики Володимира (Війтишина), Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ, та у співпраці з Івано-Франківською обласною спілкою журналістів Національної спілки журналістів України (НСЖУ) засновано щорічний творчий конкурс на Митрополичу премію серед журналістів, які звершують свою діяльність на території Івано-Франківської митрополії УГКЦ (Івано-Франківська та Чернівецька області). Метою конкурсу є заохочення журналістів до утвердження духовних і моральних цінностей в житті сучасної людини, сім’ї та суспільства.