Викладач університету Ірина Іллійчук увійшла до складу журі олімпіади з китайської мови

П`ята щорічна олімпіада з китайської мови серед київських студентів відбулася днями на базі Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету (КНЛУ). Захід проходив у два етапи. ЇЇ учасниками стали близько трьох десятків студентів київських університетів. До складу журі поряд з фахівцями Інституту Конфуція ввійшла і викладач китайської мови нашого університету Ірина Ілійчук.

Тематика цьогорічної олімпіади – “Я і Китай. Я і китайська мова”. Виступи учасників оцінювалися за такими критеріями: зміст теми; правильність вимови (фонетика,вимова, інтонація в реченні); поведінка на сцені; емоційність; загальне сценічне враження.

Переможець олімпіади, студент 2-го курсу Інституту Конфуція Данило Жидков про свій успіх розповідає, що вже давно мріяв перемогти у цьому конкурсі. “Йшов я до цього давно. В першу чергу мені дали поштовх мої викладачі, котрі завжди підтримували і раді були допомогти. Також, щоденні заняття, починаючи від змісту розповіді і закінчуючи мімікою та жестами. А чому саме китайська мова? Тому, що я маю деякі плани, зокрема побувати в Китаї, і саме знання мови допоможуть мені реалізувати задумане”, – зазначив Данило Жидков.

Довідково. Ілійчук Ірина – викладач кафедри загального та германського мовознавства факультету філології Прикарпатського національного університету, викладач китайської мови. В 2008 році закінчила з відзнакою факультет іноземних мов Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. В 2007 році стала переможцем Всеукраїнської олімпіади з китайської мови “Китайський міст” (м.Київ). В 2008 році за результатами університетського конкурсу отримала грант на навчання в магістратурі в Уханському педагогічному університеті (КНР). В липні 2011 року закінчила з відзнакою Уханський педагогічний університет (КНР) за спеціальністю – “сучасна китайська мова”. 2011-2015 рр. – навчання в докторантурі в Уханському національному університеті (КНР). Здобула ступінь  – “Доктор з лінгвістики і прикладної лінгвістики”.