Наші випускники – у двадцятці зарплатного рейтингу 2018

Випускники Прикарпатського національного університету потрапили в двадцятку найбільш оплачуваних спеціалістів в категорії гуманітарних напрямків. Рейтинг було опубліковано 19 березня в журналі «Гроші» вже в одинадцяте. Раніше наш університет в ньому не фігурував. Натомість компанії, які голосували, вперше за довгі роки не обмежувалися запропонованим журналістами списком навчальних закладів, а пропонували і свої варіанти. Хоча така можливість у них була завжди, з самого початку існування цього рейтингу.

Аналізуючи отримані дані, автори рейтингу вказують на нову тенденцію останніх років: «роботодавці не особливо вірять в рівень знань та навички фахівців, яких готують найбільші вузи, натомість готові наймати випускників з так званих регіональних навчальних закладів, які на практиці демонструють себе більш кваліфікованими та амбітними, ніж їх колеги з красивими корочками».