Університет відвідав професор Пак Сонг Су (Республіка Корея)

Університет сьогодні відвідав ректор Всеукраїнської філії Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Пак Сонг Су (Республіка Корея). З цієї нагоди відбулася зустріч т.в.о.ректора університету Галини Михайлишин з високоповажним гостем. У ній також брали участь проректор з наукової роботи університету Андрій Загороднюк, завідувач відділу міжнародних зв`язків університету Наталія Локатир, голова студентського Сенату університету Ірина Сапіга.

Учасники зустрічі обговорили напрямки співпраці та можливості реалізації спільних проектів.  Професор Пак Сонг Су запросив викладачів та студентів університету до участі у всеукраїнському молодіжному освітньо-культурному проекті World Leaders Camp-2018, який відбудеться 24-26 квітня в Києві. Він зазначив, що учасниками цьогорічного заходу стануть активні молоді люди зі всієї України, керівники навчальних закладів, громадських організацій та представники із Республіки Кореї, США, Філіппін та інших країн.