Студенти Інституту мистецтв-переможці Всеукраїнського конкурсу професійних читців

Днями на сцені Будинку актора м.Харків відбувся VIII Всеукраїнський конкурс професійних читців імені Романа Черкашина. Прикарпатський національний університет на конкурсі представили студенти IV курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв – Ольга Довгас та Богдан Романюк. Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, заслужений працівник культури України, доцент кафедри сценічного мистецтва і хореографії Надія Кукуруза. У рамках програми заходу Ольга Довгас виконала уривок з поеми І.Франка “Іван Вишенський”. У свою чергу Богдан Романюк виконав оповідання В.Терничного “Прости мені, тату…”.

Журі всеукраїнського конкурсу високо оцінило виступи студентів нашого університету. Ольга Довгас та Богдан Романюк стали Лауреатами VIII Всеукраїнського конкурсу професійних читців та посіли відповідно друге місце та третє місця.

Зазначимо, що конкурс, проводиться один раз на два роки. Цьогоріч за звання Лауреата VIII Всеукраїнського конкурсу професійних читців змагалося 27 учасників з Харкова, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Дніпра і Запоріжжя та інших міст України. Журі конкурсу очолив заслужений діяч мистецтв України, відомий український майстер розмовного жанру Михайло Крамаренко. Члени журі: Людмила Важньова – професор, завідувач кафедри сценічної мови Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, заслужена артистка України, Ігор Арнаутов – голова правління Харківського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України, директор Харківського Будинку актора ім. Леся Сердюка, заслужений артист України, Майя Струннікова – артистка Харківського академічного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, викладач кафедри майстерності актора Харківської державної академії культури, заслужена артистка України.