Студентський хор Інституту мистецтв – лауреат IX Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю

Дев`ятий Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів» відбувся нещодавно у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Мистецький захід зібрав учасників не тільки з України, а й з різних країн світу: Австрії, Румунії, Молдови, Італії, Індії, Китаю. Виконавський рівень оцінювало міжнародне журі, у складі якого відомі митці, виконавці та диригенти.

Серед учасників-конкурсантів – Студентський мішаний хор Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського  національного університету імені Василя Стефаника. Відрадно зазначити, що за результатами конкурсу-фестивалю колектив нашого університету став переможцем у номінації «Хорові колективи» в 4-ій віковій категорії та нагороджений Дипломом лауреата I ступеня. Керівник хору – Жанна Зваричук, доцент, кандидат мистецтвознавства, заслужений працівник культури України. Концертмейстер – Марина Рудик, доцент, кандидат мистецтвознавства.