Баскетбольна команда університету вийшла у фінал Студентського кубку України

Змагання зонального етапу з баскетболу дивізіону “Захід” Студентського кубку України «Student’s Cup 3×3» відбулися 13 травня у залі Львівської політехніки. Учасниками змагань стали 6 команд. Збірна жіноча команда Прикарпатського національного університету виступила у складі: Дарія Завідна (Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки), Христина Філевич та Катерина Вашкевич (факультет фізичного виховання і спорту) та Анастасія Сидорак (Навчально-науковий Юридичний інститут). Головний тренер команди – Юрій Процюк (спортивний клуб “Наука” ПНУ).

Результати зіграних поєдинків нашої команди: ПНУ:ТНЕУ (10:2), ПНУ:Львівська політехніка-2 (10:7). ПНУ:Львівська політехніка-2 (10:5), ПНУ:ЛДУФК-2 (11:9) та ПНУ:ЛДУФК-1 (10:3).

За загальним підсумком змагань збірна жіноча команда з баскетболу 3х3 Прикарпатського національного університету здобула перше місце у дивізіоні «Захід» і вийшла у фінал Студентського кубку України «Student’s Cup 3×3».