Університет виступив партнером книжкового фестивалю “СЛОВО”

24 травня, в День слов’янської писемності та культури, в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Івана Франка відбулося урочисте відкриття книжкового фестивалю «СЛОВО», партнером якого виступив Прикарпатський національний університет. Фестиваль організовано директором видавництва ТОВ «Медіасон» Владиславом Сукенником за сприяння Івано-Франківської ОДА, обласної ради, Івано-Франківської міської ради та обласної організації Національної спілки письменників України. До заходу також долучилися бібліотечні установи, творчі спілки, громадськість краю.
Книжковий фестиваль “Слово” розпочав свою роботу із тематичного круглого столу «Рівень сучасної писемності та культури – що є їх причиною та наслідком». У ньому взяли участь ректор університету Ігор Цепенда, голова обласної організації Національної спілки письменників України, доцент університету Євген Баран, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА Володимир Джигіта, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, працівники обласної бібліотеки, учасники фестивалю – керівники видавництв та автори.
Як розповів Владислав Сукенник, учасниками книжкового форуму цьогоріч стали 18 видавництв з Києва, Харкова, Одеси, Львова, Тернополя, Чернівців та інших областей. Програмою передбачено книжковий ярмарок,  презентації книг, зустрічі з авторами та інші акції.
Під час круглого столу викладачі університету разом з іншими учасниками форуму оцінювали рівень сучасної писемності та культури. Обмінювалися «рецептами» того, як привернути увагу молоді до книги. Розмірковували, якою має бути спільна державна, університетська та сімейна політика, аби заохотити та зацікавити кожну дитину, молоду людину українською книгою. За словами організаторів цьогорічний фестиваль «СЛОВО», який проводиться в Івано-Франківську вперше, сприятиме популяризації української книги серед учнівської та студентської молоді, налагодження прямого спілкування між автором та читачем.

Зазначимо, що фестивальні заходи у бібліотеках Івано-Франківська триватимуть 24-26 травня. Детальніше з програмою можна ознайомитися за посиланням – http://www.if.gov.ua/news/sogodni-v-ivano-frankivsku-rozpochne-svoyu-robotu-knizhkovij-festival-slovo.