Студентка Наталія Мицканюк стала призером всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Готельно-ресторанна справа”

Днями в Національній академії харчових технологій (м.Одеса) відбувся II-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Учасниками заходу стали представники із 21-го закладу вищої освіти різних міст України. Прикарпатський національний університет на всеукраїнській студентській олімпіаді представляла студентка 4-го курсу факультету туризму Наталія Мицканюк.

У рамках програми олімпіади кожен із учасників проходив 2 етапи: перший – виконання тестових завдань, другий – виконання ситуаційних практичних завдань, які пов`язані із організацією обслуговування в закладах готельно-ресторанного господарства.

За загальним підсумком та відповідно до рішення журі студентка 4-го курсу факультету туризму нашого університету Наталія Мицканюк посіла III-є місце та стала призером II-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Науковий консультант – кандидат економічних наук, доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму Лілія Лояк.