Студент Богдан Романюк отримав відзнаку всеукраїнського конкурсу професійних читців

28-29 травня відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу професійних читців імені Івана Франка Національної спілки театральних діячів України “Читаємо Франка”. Метою конкурсу є популяризація творів класика української літератури, вдосконалення та підвищення виконавської майстерності читців, підтримка обдарованих молодих виконавців.

Прикарпатський національний університет на конкурсі представляв студент 4 курсу спеціалізації “Актор драматичного театру і кіно” Навчально-наукового Інституту мистецтв Богдан Романюк. Викладач курсу сценічної мови – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового Інституту мистецтв, заслужений працівник культури України Надія Кукуруза. У рамках програми заходу Богдан Романюк виконав твір Івана Франка “Лис Микита”.

За підсумками конкурсу наш студент Богдан Романюк отримав Приз-відзнаку члена журі конкурсу, заслуженої артистки України Лариси Нєдін – співпраця з “Українське радіо культура”UA:суспільне.  Лариса Нєдін високо оцінила його виступ: “Креативний, сміливий. Як молода людина знайшов своє потрактування твору великого Франка “Лис Микита”. Форма подачі виявилася цікавою сучасному глядачеві ”. Заслужена артистка України також зазначила, що незабаром Богдан Романюк запише свій сценічний твір на Українському радіо та запропонувала йому взяти участь у Всеукраїнському конкурсі виконавців гумору і сатири імені Андрія Сови, єдиному в Україні професійному конкурсі гумористичного жанру.