Завершилася XVII Спартакіада серед студентських команд університету

Спартакіадний сезон 2017-2018 навчального року між збірними командами інститутів та факультетів університету в залік XVII Спартакіади завершився. Учасники спортивних баталій впродовж двох семестрів змагалися за комплект найвищих нагород з баскетболу (жінки +чоловіки), волейболу (жінки +чоловіки), плавання, шахів, настільного тенісу, легкої атлетики та футболу.

За результатами змагань найвищу сходинку п’єдесталу завоювала студентська команда Навчально-наукового Юридичного інституту /123 очки/. Зазначимо, що майбутні юристи вже десятий рік поспіль стають переможцями університетської спартакіади.

Призерами XVII Спартакіади також стали збірні команди фізико-технічного факультету /106 очок/, факультету математики та інформатики /101,5 очок/ та факультету туризму /101 очко/.

Успішне проведення, організацію та суддівство змагань забезпечували викладачі кафедри фізичного виховання за сприяння спортивного клубу «Наука».