Факультет туризму провів благодійну поїздку для вихованців Містечка Милосердя «Святого Миколая»

Викладачі та студенти факультету туризму днями провели благодійну поїздку для вихованців Містечка Милосердя  «Святого Миколая» в Галицький національний природний парк. Ініціатором заходу виступила доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Леся Польова. Учасниками поїздки стали близько 20 дітей з проблемних родин, які проживають в містечку Милосердя та Сестри служебниці Господа і Діви Марії з Матари — «Згромадження Воплоченого Слова».

Під час екскурсії діти ознайомилися з територією парку, побували в Центрі реабілітації диких тварин та музеї природи. Також студенти влаштували для них дитячий пікнік.

Варто зазначити, що викладачі та студенти факультету туризму вже не вперше проводять такі благодійні поїздки для вихованців Містечка Милосердя “Святого Миколая”. “Допомога тим, хто цього насправді потребує – це дуже важлива і потрібна справа”, – каже організатор заходу Леся Польова.