Стартував пілотний проект – Літня школа “Юний фінансист”

Кафедра фінансів економічного факультету спільно з Проектно-освітнім центром «Агенти змін» нашого університету та за підтримки голови Брошнів-Осадської ОТГ Рожнятівського району Назарія Іваніва провели першу Літню школу «Юний фінансист». Захід проходив у рамках реалізації Концепції Нової української школи. Учасниками цього пілотного проекту стали старшокласники Брошнів-Осадського ліцею.

Програма Літньої школи передбачала проведення ряду заходів. Зокрема, викладачі кафедри фінансів ознайомили учнів з особливостями навчання у вищій школі. Також провели віртуальну подорож університетом, прочитали міні-лекцію «Професія – Фінансист» та провели семінар-дискусію «Чому одні країни багаті, а другі – бідні?» і навчальну гру «Історія про фінанси».

Також у рамках програми літньої школи відбулися практичні заняття із використанням інтерактивних технологій навчання. Зокрема, ліцеїсти навчились складати бюджет сім’ї, дискутували про гроші, банки і кредит, пропонували і обговорювати власні ідеї щодо створення бізнесу в громаді.

Як результат навчання в літній школі юні фінансисти сформували моделі організації власної справи та підготували презентаційні відеоролики про те, як втілити у життя власний задум. Над створенням відеопрезентацій ліцеїстам допомагав Максим Солоджук, учень відеогуртка Івано-Франківського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

На завершення навчання в Літній школі “Юний фінансист” всі учасники отримали відповідні дипломи.

Організатори пілотного проекту зазначили, що формат проведення заходу допоміг старшокласникам ознайомитися з особливостями спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.