Студентка Ірина Бородайко-призер 18 Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

Нещодавно завершився ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Це – престижний мовний марафон, який об’єднує знавців української мови з багатьох країн, сприяє піднесенню престижу рідної мови в Україні та утвердженню її державного статусу.

Більше тисячі українських учнів 3-11 класів і закладів профтехосвіти, студентів закладів вищої освіти, а також школярів українських діаспор за кордоном виконували завдання, підготовлені Міжнародним благодійним фондом «Ліга українських меценатів».

Прикарпатський національний університет на конкурсі представляла Ірина Бородайко, студентка факультету іноземних мов. За результатами міжнародного мовного марафону наша студентка стала призером і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.