Учасникам проектів Erasmus+ KA2 провели навчальний семінар

6 липня в університеті відбувся семінар для учасників діючих проектів Erasmus+ KA2. Ініціатором заходу виступив  відділу управління проектами.

В рамках заходу начальник відділу міжнародних зв’язків Сумського державного університету Кириченко Костянтин та начальник навчально-методичного відділу Криклій Олена розповіли про результати реалізації міжнародного грантового проекту  «Досягнення та регулювання балансу між освітніми програмами та рамками кваліфікацій» (ALIGN) (№543901-2013-AM-JPGR) програми ЄС ТЕМПУС в якому їх університет виступав національним координатором проекту.

Учасники cемінару мали змогу ознайомилися з досвідом колег, зокрема, щодо розвитку внутрішньої системи забезпечення якості університету; залучення зовнішніх стейкхолдерів до процесу розробки, перегляду та моніторингу освітніх програм; участі студентів у системі забезпечення якості вищої освіти СумДу, а також, результатів проекту ALIGN на рівні факультетів/інститутів та рівні випускних кафедр. Крім того, доповідачі розповіли про механізми проведення самооцінки для навчальних та освітніх програм за критеріями, запропонованими проектом на базі кращого європейського досвіду, і правильного проведення модернізації змісту освітніх програм за результатами такої самооцінки.

Даний досвід є цінним та сприятиме успішній реалізації та модернізації освітніх програм у проектах, де залучені працівники нашого університету та допоможе в подальшому якісно проводити якісну оцінку програм.