Міжнародна наукова конференція  «Станиславів і Станиславівщина в 1918-1923 рр».

Запрошуємо до участі у міжнародній науковій конференції «Станиславів і Станиславівщина в 1918-1923 рр. Політика – Військо – Господарство – Адміністрація».

Термін: 7-9 вересня 2018 р. м. Івано-Франківськ
7-8 вересня – пленарне засідання та секції
9 вересня – культурна програма

Місце проведення:
Центр польської культури та європейського діалогу в м. Івано-Франківську (вул. Січових Стрільців 56);
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (вул. Шевченка 57).

Організатори: Центр польської культури та європейського діалогу в м. Івано-Франківську, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Військово-Технічна академія у Варшаві і Академія Військового Флоту у Гдині.

Співпраця: Наукова бібліотека Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Підтримка: Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Fundacja Wolność i Demokracja. Проект також є співфінансований в рамках опіки Сенату Республіки Польща над Полонією і поляками за кордоном.

Медійний партнер: газета “Kurier Galicyjski”

Запрошуються: науковці, дослідники, журналісти, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти, бібліотекарі – усі зацікавлені, котрим не байдужа історія давнього Станиславова і Станиславівщини.

Заявку на участь і тему виступу разом з короткою анотацією просимо надіслати на e-mail konferencja.stanislawow@gmail.com до 12 серпня 2018 р.

З питаннями до українських організаторів конференції можна звертатися до директора Наукової бібліотеки  Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника», к.і.н. Гаврилишина П.М.: (097) 84 32 798;
(050) 08 81 432 .

Детальніше на сайті Наукової бібліотеки за посиланням:  http://lib.pu.if.ua/konferenzia.php