Урочисті заходи з нагоди 15-річчя створення Факультету туризму

27 вересня о 11.00 год., у Всесвітній День туризму, в приміщенні Музею мистецтв Прикарпаття відбудуться урочистості з нагоди 15 – річчя створення Факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Факультет туризму є провідним закладом у сфері підготовки фахівців у галузі готельно-ресторанної та курортної справи, туризму та менеджменту соціокультурної діяльності. Формування професійних навичок відбувається на теоретичних заняттях зі спеціалізованих предметів, під час практичної підготовки на базі власних навчально-виробничих лабораторій. Факультет співпрацює з провідними вітчизняними та зарубіжними туристичними операторами, санаторно-курортними комплексами та створює умови для стажування студентів у країнах Cередземномор’я: Туреччині, Греції, на Кіпрі, у Іспанії, а також на об’єктах туристичної інфраструктури у США, Канаді, Польщі, Німеччині. Факультет туризму – кращий у своїй галузі в західному регіоні України.

Програма заходів:

1. Урочисті привітання та вручення нагород з нагоди 15–річчя Факультету туризму. З вітальним словом виступлять:

– Цепенда Ігор Євгенович – ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»;

– Гончарук Олег Романович – голова Івано-Франківської ОДА;

– Сич Олександр Максимович – голова Івано-Франківської обласної ради;

– Марцінків Руслан Романович – міський голова Івано-Франківська;

– Романюк Дмитро Михайлович – начальник Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА;

– Федорак Володимир Васильович – начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА;

– Великочий Володимир Степанович – декан факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

1. Святковий концерт за участі колективів міста та області.