Прикарпатський національний університет приєднався до Великої хартії університетів

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника приєднався до Великої хартії університетів (Magna Charta Universitatum). Церемонія підписання відповідного документу відбулася днями в університеті Саламанки (Іспанія) в рамках відзначення 30-річчя з дня заснування Великої хартії університетів. Від Прикарпатського університету документ підписав проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Андрій Загороднюк. Велика хартія окреслює фундаментальні принципи щодо забезпечення розвитку освіти та інноваційного руху.

Варто зазначити, що Велика хартія університетів була підписана 18 вересня 1988 року під час урочистостей, присвячених 900-річчю Болонського університету – Альма-матер європейської вищої освіти. Цей документ того часу підписали ректори 430-ти європейських університетів. Сьогодні членами Великої хартії є близько тисячі університетів з різних країн світу.