Науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів

18 жовтня о 11.00 год. в ауд. 25 (центральний корпус Прикарпатського університету) відбудеться Науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Актуальні проблеми сучасної освіти України та Польщі».

Організаторами заходу виступають Педагогічний факультет Прикарпатського університету, Кафедра фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету, Педагогічний Університет ім. Комісії Національної Освіти в Кракові (м. Краків, Польща), Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів з польською та російською мовами навчання м. Івано-Франківськ.

Сфера інтересів конференції охоплює наступну проблематику: “Сучасні тенденції проектування освітнього процесу початкової школи”, “Інноваційні технології сучасної освіти” та “Специфіка соціально-педагогічної діяльності у вимірі нових освітніх реалій”.

Робочі мови конференції: українська, польська.

До участі в конференції запрошуються молоді науковці, аспіранти, магістранти та студенти.

За результатами конференції буде сформовано електронний та паперовий збірники матеріалів.