25 жовтня о 12:00 в ауд.25 (центральний корпус Прикарпатського університету) відбудеться Інформаційний день конкурсу проектів «Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа», який проводиться спільно Проектно-освітнім центром розвитку інновацій та інвестицій в регіоні «Агенти змін» Прикарпатського університету та Івано-Франківським регіональним відділенням ВАОМС «Асоціація міст України» в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю.

Інформаційний день – це чудова можливість для потенційних аплікантів (учасників) отримати відповіді на такі запитання:

• Загальні умови конкурсу проектів
  • Інформація про актуальні напрями реалізації проектів в регіоні
  • Приклади успішних проектів розвитку територіальних громад області
  • Аплікаційна форма проектної заявки, правила та вимоги до її заповнення

До участі у конкурсі запрошуються студенти та аспіранти Прикарпатського національного університету.

Детальніше про конкурс  можна дізнатися тут – ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ: https://drive.google.com/open?id=1uVrMeEeWHF74_Jg59tuKlmvc-E2Z3moG