Науковці університету виступили на міжнародному симпозіумі в м.Більці (Республіка Молдова)

Професор кафедри методики музичного виховання та диригування Навчально-наукового Інституту мистецтв нашого університету Ганна Карась та аспірант Роман Дзундза взяли участь у Міжнародному науковому симпозіумі «Інтеграція галузей художньої освіти: теоретико-методологічні концепції, проблеми і перспективи». Захід відбувся днями в Бєльському державному університеті імені Алеко Руссо (м.Більці, Республіка Молдова).

Серед учасників симпозіуму були науковці з України, Молдови, Литви, Естонії, Ізраїлю, Росії, Румунії. У рамках програми заходу обговорювалися питання інтеграції мистецтв, міждисциплінарності, художнього виховання, тощо. Зокрема, з доповіддю «Міждисциплінарність як інноваційний підхід при вивченні навчальної дисципліни «Еволюція художніх стилів у мистецтві» виступила перед учасниками заходу професор нашого університету Ганна Карась. Аспірант Роман Дзундза представив дослідження «Роль вищих музичних навчальних закладів сучасної України у формуванні культурної ідентичності диригента».