“Міжнародний день студента в університеті відзначать традиційно-Галицьким балом”, – організатори під час прес-конференції

Прес-конференція організаторів ХІІ Галицького балу відбулася сьогодні в університеті. У ній взяли участь режисер балу, заслужений працівник культури України, заступник декана філософського факультету Прикарпатського національного університету Лілія Борисевич, голова студентського Сенату університету Юрій Лозяк, голова Профкому студентів та аспірантів університету Назарій Дюк та представники ЗМІ.

«Прикарпатський національний університет має свої багаторічні традиції. Однією з таких  є Галицький бал. Цей захід проходить у рамках відзначення Міжнародного дня студента. Цьогоріч пройде ХІІ Галицький бал і відбудеться він 12 листопада в приміщенні Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка. Ми намагаємося залучити якомога більше молоді, зокрема, і з інших університетів. Розпочнемо майстер-класи танців – танцем брайль, який є основною всіх балів», – розповіла режисер балу Лілія Борисевич.

Режисер також зазначила, що захід пройде за підтримки Івано-Франківської ОДА, міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Незмінним інформаційним партнером “Галицького балу” виступає обласне телебачення “Галичина”. Музичний супровід свята забезпечить муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом Валерія Чикириса. Ведучими  будуть Тетяна Осадчук і Тарас Василюк. Танцмейстер – Василь Васірук.

Своє мистецтво гостям “Галицького балу” будуть дарувати чемпіонка світу з сучасної хореографії Вероніка Блінова, учні Івано-Франківської хореографічної школи та вихованці школи Влада Ями, лауреати міжнародних конкурсів Микола Сисак та Лідія Васильків.

Режисер балу Лілія Борисевич також наголосила на дрес-коді. Він незмінний: для дам – це бальна або довга вечірня сукня, а для кавалерів – фрак, смокінг або костюм з краваткою чи метеликом.

Голова студентського Сенату університету Юрій Лозяк зазначив, що чекають на бал студентів з  університетів Івано-Франківська та інших міст, представників громадських організацій, волонтерів.

“Якщо серед гостей святкового дійства будуть молоді сім’ї з дітьми, то батьки можуть не хвилюватися за свою малечу, оскільки до заходу залучено аніматорів і вони будуть займатися з наймолодшими учасниками”, – сказав голова студентського Сенату.

Варто зазначити, що у рамках відзначення Міжнародного дня студента в Прикарпатському національному університеті також пройдуть і інші традиційні заходи – КВК за Кубок ректора та конкурс “Міс першокурсниця”.