На факультеті туризму відзначили Всеукраїнський день працівників культури

Навчально-методичний захід «Україна без бар`єрів – культура доступна всім» відбувся 7 листопада на факультеті туризму. Ініціатором його проведення виступила кафедра організації туризму та управління соціокультурною діяльністю. Захід приурочили Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. Активну участь у ньому взяли студенти спеціальності “Менеджмент соціокультурної діяльності”.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися завідувач кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю Василь Шикеринець, заступник декана з навчальної роботи факультету туризму Любов Чорна. У своїх виступах вони зазначили, що свято культури – це свято яке стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій, звичаїв рідної країни, в якій живемо. Споконвіку пісня й танець, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

В режимі онлайн учасників заходу привітали колеги з університетів-партнерів – Світлана Шуляк, декан факультету менеджменту і бізнесу Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтв і Альона Обозна, завідувач кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтв.

Окрім студентів спеціальностей «менеджмент соціокультурної діяльності», «готельно-ресторанної справи» та «туризму» в урочистостях взяли участь також представники Івано-Франківської обласної організації українського товариства глухих. Для них захід супроводжувався сурдоперекладом.

У рамках програми свята виступили студентка ІІІ курсу Олександра Єгонян з піснею «Я бажаю», вокальний ансамбль першокурсників спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» з піснею «Вишиванка»( художній керівник – заслужена артистка України Ірина Жеребецька) та учасниця гурту «Teen Dans» Інна Ковтун з хореографічною композицією у стилі «Go-Go».

Родзинкою заходу стало представлення добірки поезій кандидата історичних наук, доцента кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю Олени Дутчак. Варто зазначити, що до концертної програми також долучилися викладачі та студенти наших університетів-партнерів (в онлайн режимі – Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв).

На завершення свята студентка-третьокурсниця Катерина Бренгач подарувала керівнику Івано-Франківської обласної організації українського товариства глухих Марії Пашник авторську творчу роботу.

З нагоди Дня працівника культури найактивніші студенти факультету туризму були відзначені подяками керівництва факультету. Кращою академічною групою спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» стала група МСД-21 (куратор – Олена Дутчак).

• Міжнародний день працівника культури на факультеті туризму