Першокурсниця Лілія Коржинська стала княжною “Галицького балу”

12 листопада в приміщенні Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка традиційно відбувся XIІ «Галицький бал». Організаторами святкового дійства виступили Прикарпатський національний університет, студентський Сенат та Профком студентів і аспірантів університету. Захід приурочили Міжнародному дню студента.

На свято танцю і краси завітали ректор університету Ігор Цепенда, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко, студенти, аспіранти та викладачі університетів Івано-Франківська, представники  громадських організацій, волонтери.

“Проведення “Галицького балу” – це добра традиція, яку свого часу започаткував наш університет. Він проходить уже дванадцятий рік поспіль. Бал став основною візитівкою для Івано-Франківська та івано-франківських університетів”, – зазначив ректор Ігор Цепенда.

Режисер балу, заслужений працівник культури України, заступник декана філософського факультету Прикарпатського національного університету Лілія Борисевич розповіла, що основною метою такого дійства є виховання шляхетності у студентів. “Саме такий захід як “Галицький бал” і підносить людину на зовсім інший рівень естетичного виховання. Бал – це і спілкування, і дрес-код, і танці, а особливо – бальні танці”, – підкреслила режисер.

У рамках програми свята відбулися майстер-класи з танців (полька, коломийка, бранль) та етнопоказ дизайнера Марії Чуднової.

Своє мистецтво гостям “Галицького балу”  дарували також чемпіонка світу з сучасної хореографії Вероніка Блінова, учні Івано-Франківської хореографічної школи та вихованці школи Влада Ями, Лауреати міжнародних конкурсів Микола Сисак та Лідія Васильків.

Цьогоріч титул “Княжна балу” здобула Лілія Коржинська з м.Краматорськ Донецької області, студентка І курсу факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника. Також журі балу обрали кращих в номінаціях “Кращий танець”, “Краща сукня” та “Краща зачіска”.

Ведучими святкового дійства були Тетяна Осадчук і Тарас Василюк, танцмейстер – Василь Васірук.

Зазначимо, що захід проходив за підтримки Івано-Франківської ОДА, міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, незмінний інформаційний партнер “Галицького балу” – обласне телебачення “Галичина”.

• Галицький бал 2018