З Міжнародним днем студента!

Дорогі студенти університету, студентство Прикарпаття, вітаємо вас з Міжнародним днем студента!

Це свято зближує та об’єднує молодих людей, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що немає меж та кордонів.

Університет пишається вашими досягненнями та перемогами, високо цінує невтомне бажання творчого та наукового пошуку. Ми переконані, що ви й надалі будете зберігати та примножувати традиції рідного університету.

Успіхів вам у навчанні, впевненого шляху до професійної майстерності, духовного розвитку, натхнення, віри у власні сили та реалізації усіх цілей і задумів!

З приємністю вітаємо зі святом і наших випускників. Хай у ваших серцях назавжди збережуться найкращі спогади про студентські роки, про рідну Alma mater. Добра, вам, щастя, наснаги і професійних перемог!