“Герої не вмирають!”, – в університеті традиційно відбувся віче-реквієм

Віче-реквієм з вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся в університеті сьогодні, в День Гідності та Свободи. Нагадаємо, що під час революції Гідності на Майдані від пострілу снайпера загинув студент філософського факультету нашого університету Герой Небесної Сотні, Герой України Роман Гурик.

Біля Обеліску, присвяченому студентам та викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України, віддати шану Героям зібралися представники ректорату, викладачі, студенти, працівники, священослужителі та журналісти.

З короткою промовою перед присутніми виступив проректор з науково-педагогічної роботи університету Сергій Шарин.

“21 листопада – це день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Нинішній день – це незаперечний доказ відродження нашої держави. На жаль, за це українці вже заплатили високу ціну – розстріляні Герої на Євромайдані. Серед них – студент нашого університету, Герой Небесної Сотні, Герой України Роман Гурик. У вдячності і вічній пам’яті низько схиляємо голови перед нашими Героями, які віддали власне життя за наше світле майбутнє”, – наголосив проректор Сергій Шарин.

Під звуки пісні “Гей, плине кача…” студенти поклали квіти до Обеліску. Під час віче-реквієму отець Віталій церкви Різдва Пресвятої Богородиці провів Молебень за Героями, які загинули на Євромайдані. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

“Героїчний подвиг студента нашого університету, Героя Небесної Сотні Романа Гурика, його жертовність і любов до Батьківщини назавжди будуть для студентства гідним прикладом. Дуже важливо розуміти, що кожен може змінити свою країну на краще – і впевнено йти до перемоги”, – зазначив Юрій Лозяк, голова студентського Сенату університету.