На Педагогічному факультеті відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки

Перший етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки відбувся днями на кафедрі педагогіки імені Богдана Ступарика Педагогічного факультету нашого університету. У ньому взяло участь 25 студентів-бакалаврів різних спеціальностей з структурних підрозділів університету.

У рамках програми I-го етапу олімпіади учасники виконали три основні завдання- самопрезентація, тестування, представлення проекту. Під час самопрезентації студенти демонстрували своє бачення перспектив професійно-педагогічної діяльності на основі сучасних освітніх технологій і інновацій. Тестування стосувалося питань поняттєво-категорійного апарату педагогіки, її теоретичні концепції, передового досвіду, тощо. Демонстрація конкурсантами виховного проекту була спрямована на розв’язання актуальних проблем національно-патріотичного та інших напрямів виховання.

Кожне завдання журі оцінювало згідно розроблених критеріїв. Особлива увага зверталася на змістовність презентованого матеріалу, його відповідність темі, грамотне композиційне структурування, лаконічність, оригінальність і доступність сприйняття; рівень педагогічної майстерності і візуалізації (на основі використання технічних засобів навчання) тощо.

За результатами І туру Всеукраїнської олімпіади з педагогіки переможцями стали: І місце – Оксана Дичкевич, Лілія Паньків (факультет історії, політології і міжнародних відносин); ІІ місце – Ольга Кувік (факультет природничих наук), Тетяна Щебельська (навчально-науковий інститут мистецтв), Максим Габурак (факультет іноземних мов); ІІІ місце – Соломія Любінецька (факультет філології), Світлана Андрейко (факультет історії, політології і міжнародних відносин), Андрій Полєк (навчально-науковий інститут мистецтв). Всі інші учасники були відзначені заохочувальними грамотами.

Зазначимо, що ІІ-ий тур Всеукраїнської олімпіади з педагогіки відбудеться в лютому-квітні 2019 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.