З Днем Збройних Сил України!

6 грудня – День Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто в різні часи боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність нашої країни.

У пам’яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна любoв дo ріднoї землі, мужність, героїзм та відданість обов’язку.

З нагоди Дня Збройних сил України вітаємо наших ветеранів АТО – студентів і викладачів, а також студентів-курсантів, які навчаються на кафедрі військової підготовки, і всіх захисників України, які захищали і захищають честь і свободу рідної землі, територіальну цілісність нашої держави. Добра усім Вам, здоров’я, благополуччя та миру. Віримо, що з Вашою допомогою відновиться мир у нашій країні.

Вічна пам’ять Героям – воїнам, які полягли в боях за рідну Батьківщину!