На конференції трудового колективу підведено підсумки та окреслено плани на 2019 рік

Прикарпатський національний університет залишається лідером в західному регіоні країни серед закладів вищої освіти. Про це йшлося сьогодні під час річного звіту ректора Ігоря Цепенди на  конференції трудового колективу та засіданні Вченої ради, де він виступив із доповіддю про підсумки діяльності університету за 2018 рік і окреслив пріоритетні завдання на наступний.  А розпочалося засідання із нагороджень.

Разом з керівником апарату Івано-Франківської ОДА Романом Маланієм ректор вручив викладачам грамоти та подяки від МОН України, Івано-Франківської ОДА, відомчі нагороди Національної академії педагогічних наук України та університету. Тож, відповідно до Указу Президента України посвідчення про присвоєння почесних  звань  “Заслужений працівник освіти України” отримали директор Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки університету, професор Михайло Нагорняк і декан факультету туризму, професор Володимир Великочий. Звання «Заслужений юрист України» – доцент кафедри кримінального права, заступник директора навчально-наукового юридичного інституту Юрій Микитин.

Начальник відділу кадрів університету Орест Смішко зачитав Указ Президента України від 4 жовтня цього року «Про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти» відповідно до якого призначено довічну державну стипендію кандидату геолого-мінералогічних наук, доценту, відміннику освіти України Сельському Володимиру Костянтиновичу та призначено строком на два роки державну стипендію   професору, відміннику народної освіти Сливоцькому Михайлу Юрійовичу.

За значний внесок у розвиток української освіти і науки, багаторічну сумлінну працю в університеті  медаллю “За заслуги перед університетом” відзначено доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства, заступника декана філософського факультету Лілію Борисевич, декана педагогічного факультету Олексія Регу, провідного фахівця Навчально-наукового центру українського козацтва імені полковника Семена Височана ПНУ  та  Інституту  історії  України НАН України (2012 – 2016рр.) Богдана Гавриліва.

Після привітань колег ректор університету, професор Ігор Цепенда виступив з доповіддю про підсумки діяльності університету за 2018 рік і окреслив пріоритетні завдання на наступний –  2019. Під час виступу він звернув особливу увагу на рейтингові показники університету за якими Прикарпатський національний університет впродовж кількох років поспіль є лідером в західному регіоні країни серед закладів вищої освіти.

«Успіхи колективу університету за цей рік заслуговують на повагу. Ми надалі залишаємося лідерами в регіоні. Наш університет, який за кількістю студентів найбільший на Прикарпатті, серед закладів вищої освіти області має сьогодні найбільшу кількість докторів наук і професорів. Нині в університеті працює 10 спеціалізованих рад, що відповідає вимогам європейського статусу університету. Все це – наш науковий і навчальний потенціал», – підкреслив ректор Ігор Цепенда.

У своєму виступі ректор також зосередив увагу, зокрема, на активній грантовій роботі університету, міжнародному співробітництві, участі студентів і викладачів в освітніх та наукових програмах, проектах.

Щодо завдань на 2019 рік, то вони стосуються трьох головних напрямків – навчання, науково-дослідної роботи та профорієнтаційної роботи.

Учасники конференції виступили з обговореннями звіту та одноголосно схвалили доповідь ректора за підсумками діяльності університету в 2018 році. На завершення засідання Ігор Цепенда висловив вдячність колективу за плідну працю та привітав усіх із прийдешніми новорічними й різдвяними святами.

Детальніше зі звітом ректора можна ознайомитися за посиланням: https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/12/zvit_2018.pdf

• Конференція трудового колективу за підсумками 2018 року