В університеті стартувала V спартакіада серед працівників

П’ята спартакіада серед працівників стартувала днями в нашому університеті. Програма спортивних змагань, відповідно до затвердженого регламенту, включає п’ять видів спорту – настільний теніс, дартс, шахи, волейбол, футзал.

Організатором спартакіади традиційно виступає університетський спортивний клуб «Наука» за підтримки первинної профспілкової організації працівників університету. Під час урочистого відкриття спартакіади голова первинної профспілкової організації університету Юрій Копчак підкреслив актуальність і важливість проведення таких спортивних заходів, які сприяють популяризації здорового способу життя та активного дозвілля.

Боротьба за перехідний Кубок спартакіади розпочалася зі змагань з настільного тенісу. У них взяли участь представники 9-ти структурних підрозділів університету. За результатами ігор перемогу в цьому виді спорту здобули працівники кафедри фізичного виховання. Другими стали представники факультету математики та інформатики. Третє призове місце посіли учасники команди Івано-Франківського коледжу. В особистому заліку змагань перше місце виборов Володимир Мандзюк (фізико-технічний факультет), друге місце – Галина Єненко (спортивний клуб «Наука»), третє – Роман Файчак (кафедра фізичного виховання).

Наступним етапом спартакіади стали змагання з дартсу, в яких взяли участь представники 11-ти структурних підрозділів університету. Перемогу в дартсі здобули представники факультету математики та інформатики. Друге місце посіли працівники кафедри фізичного виховання, а третє – кафедри англійської філології факультету іноземних мов. В особистому заліку змагань першим став Юрій Ковбаско (кафедра англійської філології), другим – Сергій Бублик (кафедра фізичного виховання), а третє призове місце здобув Ярослав Соколенко (факультет фізичного виховання і спорту).

Зазначимо, що змагання в рамках програми п’ятої спартакіади серед працівників університету продовжаться цього тижня. Збірні команди структурних підрозділів університету проведуть 22-23 січня ігри з волейболу (початок ігор з 13:00 год. у спортивному залі №1 університету).

• Спартакіада серед працівників університету