Студенти спеціалізації “Графічний дизайн” презентували свої творчі роботи

Виставка творчих робіт з каліграфії “Наша кирилиця” студентів спеціалізації “Графічний дизайн” каліграфії відкрилася 25 січня у виставковому залі Івано-Франківської державної дитячої художньої школи. її організаторами виступила кафедра дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського університету за підтримки Івано-Франківської державною дитячої художньої школи.

Це вже третя тематична імпреза, присвячена дослідженню вітчизняної писемності. Роботи наших студентів демонструють сучасний погляд на використання історичних почерків, показують, наскільки вишуканим та модерним може бути рукописне письмо.

На виставці представлено близько півсотні робіт студентів 1-3-х курсів спеціалізації «Графічний дизайн» з дисципліни «Шрифт». Керівником проекту виступила доцент кафедри, кандидат мистецтвознавства, Надія Бабій.

“На виставці представлені такі каліграфічні композиції, в яких ми намагалися відобразити ідеї 12-ти великих християнських свят”, – зазначила керівник проекту Надія Бабій.

Створенню виставки, яка зазначили організатори, передувала кропітка робота з розробки навчальної програми, дослідження старих почерків, виставкової діяльності різних рівнів, в т. ч. і міжнародних. Головна мета імпрези — це популяризація кириличної каліграфії і шрифтового дизайну, об’єднання досвіду викладачів й енергії студентської молоді, дослідження і розвиток української слов’янської писемної традиції і шрифту.

“У нашому залі експонується надзвичайно цікава виставка. Цікава тим, що тут представлені роботи студентів. Кожна із робіт особлива по-своєму і кожна з них заслуговує на похвалу”, – підкреслила під час відкриття директор художньої школи Лілія Присяжнюк.

Варто зазначити, що серед студентів-авторів робіт є чимало випускників Івано-Франківської державної дитячої художньої школи.

• Відкриття виставки студентських робіт з каліграфії