Зробити складне простим – робота “Агентів змін”

Розпочалась виробнича практика студентів-магістрантів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» у Проектно-освітньому центрі «Агенти змін» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Майбутні фахівці відразу були залучені до діяльності Центру і взяли участь у консультаційних заходах. Зокрема, представниками кафедри фінансів економічного факультету Тетяною Мигович, Романом Щуром, Іваном Фуфальком спільно з керівником «Агентів змін» Світланою Кропельницькою проведені консультації для аплікантів конкурсу проектів «Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа», які працюють разом зі своїм наставником, доцентом кафедри туризмознавства і краєзнавства Лесею Гнатюк-Ковальською. Також за консультацією щодо проектної діяльності та співпраці кафедри всесвітньої історії нашого університету з об’єднаними територіальними громадами краю звернулася та отримала поради й рекомендації кандидат історичних наук Мар’яна Засипко.

Зробити просте складним – це просто. Зробити складне простим – це і є роботою “Агентів змін”!