Агенти змін підвищують власний професійний рівень

Сьогодні у Проектно-освітньому центрі «Агенти змін» Прикарпатського університету, створеному за секторальної бюджетної підтримки Євросоюзу, відбувся семінар–тренінг з підвищення компетентностей і навичок з питань підготовки і реалізації Hard (тверді) і Soft (м’які) проектів та управління, зокрема проектами регіонального та місцевого розвитку.

Для проведення семінару залучено експерта проектів, відомого й успішного тренера, керівника аналітичної групи громадської організації «Європейський діалог» Олександра Софія. Тренінг насамперед спрямовано на удосконалення навичок управління проектами фахівцями команди Агентів змін та інших зацікавлених осіб. Серед них і викладачі кафедр фінансів, обліку і аудиту, загальної та клінічної психології, ін., а також студенти–практиканти Центру спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та студенти спеціальності «Психологія», зацікавлені у розробці м’яких проектів та онлайн-учасники з окремих громад області.

Тренер О.Софій детально розповів про сутність та особливості твердих і м’яких проектів від аналізу життєвого циклу проектів до практичних рекомендацій у формуванні бюджету, логіко-структурної матриці; співставленні інтересів донорів та заявників проектів, визначенні ризиків, припущень при реалізації проектів та подання звітності. Увагу було приділено проектам регіонального розвитку, їх характерним рисам, фондам як державного, так і транскордонного рівня, які можуть фінансувати такі проекти. Особливо цікавими виявилися практичні кейси з управління «живими» проектами за кожним із згаданих вище типів.

Навички й досвід, отримані нашими фахівцями на семінарі-тренінгу обов’язково будуть поширені ними на відповідних заходах Агентів змін – тренінгах, вебінарах, онлайн-консультаціях тощо.

Агенти змін