Студенти зустрілися з відомим французьким піаністом Максимом Зеккіні

5 березня на факультеті іноземних мов відбулася зустріч студентів з відомим французьким піаністом Максимом Зеккіні, лауреатом численних міжнародних премій. Непересічний митець є випускником Національних вищих консерваторій Ліона та Парижа, а також престижної Міжнародної Академії піаністів «Incontri col Maestro» (м. Імола, Італія). Захід проходив у рамках відзначення року французької мови в Україні.

Під час зустрічі французький гість, насамперед, поділився враженнями про Івано-Франківськ. Піаніст також розповів про себе, зазначивши, що музикою почав займатися з 5-ти років.

«Гра на піаніно, немов спорт, вимагає багато енергії і сил. І щоб вона стала музикою, а ще більше мистецтвом, спочатку потрібно повторювати кожний простий рух: повільно й багато разів. А щодо натхнення, то воно присутнє завжди, якщо ти по-справжньому любиш те, чим займаєшся, що є твоїм захопленням”, – зазначив Максим Зекінні.

У ході спілкування французький піаніст розповів, що любить багато подорожувати, знайомитися з культурою різних країн. Він також відповів на запитання студентів.

На завершення зустрічі завідувач кафедри французької філології О.Бігун подякувала Максимові Зеккіні за візит до студентів та побажала творчих успіхів.